XXI. 8. Mateřinka – duben 2016

1.4.2016Mateřinka

Vážení rodiče,

v měsíci březen jsme oslavili Velikonoce, dívky i chlapci mají plno veselých zážitků z holčičí i klučičí koledy. Návštěva hasičů a divadelního představení děti náramně bavila, již brzy můžete vidět fotky na našich stránkách. Počasí nám teď přeje a školka se nám začíná, po dlouhé chřipkové pauze, konečně plnit dětmi. Počítáme však, že aprílové dny nás překvapí i deštěm. Prosíme vás, abyste dětem dávali vhodnou obuv dle aktuálního počasí a přinesené pláštěnky podepsali nesmyvatelným fixem. Na čerstvý vzduch chodíme téměř vždy.

Do kalendáře si prosím poznamenejte tyto dubnové akce:

ve středu 20. 4. pojedeme se staršími dětmi do dobrušské pekárny Klobas na exkurzi a poté na výchovný koncert ZUŠ, odjezd linkovým autobusem bude již v 6:45 ze zastávky!, děti prosím vybavte batůžkem s pitím a pláštěnkou;

ve čtvrtek 21. 4. pojedeme do Pelclova divadla v Rychnově n. Kn. na divadelní představení „Princezna a drak“ a poté se s dětmi vydáme k Ivanskému jezeru, odjezd je v 7:30 od MŠ (batůžek s pitím a pláštěnkou);

v úterý 26.4. přijede pan Bílek do MŠ, aby nám zahrál pohádku „Sůl nad zlato“.

Na měsíc květen plánujeme sběr papíru, takže již teď můžete doma začít střádat papír do krabic. Těšit se můžete na besídku, která letos proběhne v komornějším duchu v prostorách MŠ. V květnu také čekejte focení dětí. Kdy a kde zmíněné akce proběhnou se včas dozvíte z nástěnky v MŠ.

Děkujeme paní Kylarové za velikonoční nadílku pro holčičky, paní Myškové za donesené papírové krabičky, paní Grimmerové za samolepky a nákupní bodíky, rodině Poulovým za vyřazené náhradní oblečení a rodičům za donesené hygienické pomůcky, papíry a za příspěvky na výtvarné potřeby (pokud jste ještě něco zapomněli, prosíme o brzké vyřízení).

Přejeme všem pěkné a slunné dny Mgr. Tereza Andršová a kol. MŠ Dobré

Sponzoři