XXI. 6. Mateřinka – únor 2016

1.2.2016Mateřinka

Vážení rodiče,

leden byl plný zábavy na sněhu, ve školce, při divadelních představeních v hradeckém Tongu. Se staršími dětmi se nám dokonce podařily dvě lekce na lyžích. Trocha vážnosti nastala v období zápisu do prvních tříd, kdy jsme se věnovali přípravě předškoláků.

A co nás čeká v měsíci únor?

·        V týdnu od 1. do 5. 2. se budeme ve školce veselit při MASOPUSTU – ve čtvrtek dopoledne bude KARNEVALOVÉ VESELÍ;

·        v úterý 2.2. starší děti v tělocvičně ZŠ čeká ukázka dravců a povídání si o nich – vstupné = 40,- Kč (uhradíme z akcí);

·        v týdnu od 15. do 19.2. jsou JARNÍ PRÁZDNINY a bude omezený provoz MŠ – do středy 10. 2. nahlaste docházku vašeho dítěte;

·        ve čtvrtek 25. 2. přijede do MŠ divadlo s pohádkou „Malenka, krásná panenka“

·        a v pondělí 29. 2. se vypravíme na „Vodnickou pohádku“ do Pelclova divadla v Rychnově n. Kn.

Úplata za předškolní vzdělávání se v naší MŠ od rodičů nepožaduje. Proto od rodičů vybíráme hygienické potřeby, finance na pomůcky, žádáme pomoc při opravě hraček, vybavení výtvarnými potřebami apod.

Potřeby na druhé pololetí: 2 toaletní papíry, ubrousky, papírové kapesníčky, vlhčené ubrousky, tekuté mýdlo, lepidlo (st.děti), balík papíru a 300 Kč na různé pomůcky.

Máte rádi tvoření a vyrábění? Proč se o to nepodělit i s ostatními? Zapojte se s námi do VELIKONOČNÍ VÝSTAVY, která se bude konat 12.-13.3. v Hlinném. Své výtvory nám noste do MŠ.

Děkujeme manželům Čtvrtečkovým za bezvadný výlet do Tonga, paní Snopkové za donesené látky, rodině Pohlovým za papírové krabičky, paní Celik za velké množství papíru a všem rodičům za donesené příspěvky na akce (pokud jste ještě nezaplatili, urychleně prosíme o 300 Kč).

Na další spolupráci se těší

Mgr. Tereza Andršová a kolektiv

Sponzoři